R.K. Geloofsgemeenschap H. Bavo - Harmelen

Een veilig thuis voor kinderen in Cambodja

eigendoel2
Andong is een dorp met circa 6.000 inwoners vlakbij de hoofdstad van Cambodja, Phnom Phen. Vanwege nieuwbouw werden zij verdreven vanuit Phnom Phen naar Andong. Door de sociale situatie en leefomstandigheden in het dorp groeien de kinderen in een onveilige omgeving op.
Tot begin 2016 woonden de families in Andong in bouwvallige armoedige hutjes. Vanaf 2017 bouwt de overheid er kleine stenen huisjes die zij kaal opleveren. Ondanks de verbetering blijft de sociale situatie zorgelijk. Veel volwassenen zijn werkeloos en verslaafd aan gokken, alcohol en/of drugs. Tevens is er geregeld sprake van huiselijk geweld.

Een veilig thuis voor kinderen door ondersteuning van families in nood, dat is ons doel. Tijdens de Vastenactie is op zondag de 2e collecte voor Cambodja.

De spaardoosjes van de kinderen kunnen ingeleverd worden op de scholen en onder de Gezinsviering van 14 april wordt tijdens de collecte deze opbrengst aangeboden.

Welkom ook is uw gift op IBAN: NL 21 INGB 000 000 5850 o.v.v. projectnummer 401254.

eigendoel1
© 3eenheidparochie 2012 - 2019          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top